30 Dakika Satış Eğitimleri

30 Dakika Satış Eğitimleri

30 Dakika Satış Eğitimleri

30 dakika Yetkinlik Eğitim Serisi

9 Temel Yetkinlik için hazırlanmış 30 dakikalık bu eğitimlerle sizde çalışanlarınızın kabiliyetlerini geliştirin.

Bu yayın içerisinde satış ekibinin gelişimi için dokuz konuda, 30 dakikalık eğitim programı yer almaktadır. Yayın, içerisinde yer alan eğitim uygulama planı ve eğitimci dokümanları ile bu konuda yeterli bilgi birikimi olan yöneticilerin kolayca uygulayacağı biçimde tasarlanmıştır.

Burada yer alan eğitim programlarını dokuz bir günlük dönemler halinde tekrarlayabileceğiniz gibi her programı ikişer günlük veya bir haftalık dönemler halinde de uygulayabilirsiniz. Bizim önerimiz eğitimleri ikişer günlük programlar halinde uygulamanızdır. Yani olumlu düşünce için iki gün, kararlılık, istek için iki gün gibi. Her programı en az üç kez tekrarlamanızı öneririz.

Her gün 30 dakika eğitim size ne kazandırır?

Bugün işletmelerin personel eğitimi için ayırdıkları kaynaklar yeterli olmamaktadır. Sürekli dışarıdan eğitim alınması hem maliyet hem de yeterli zaman ayrılması açısından zordur. Bu nedenle biz eğitimin işletmenin doğal süreçlerinden biri haline (Şirket Akademileri) getirilmesini öneriyoruz. Mevcut yöneticileri, birer eğitimci haline dönüştürerek, bu konuda hız kazanabilirsiniz. 

Yetiştireceğiniz yöneticilerle yılda yaklaşık olarak (tatil dönemleri hariç) kendi içinizde 250 – 276 gün eğitim verebilirsiniz. Bu her personel için yaklaşık 125 / 138 saat eğitim zamanı demektir. Eğitim için bu kadar süre harcanan bir personelle ulaşamayacağınız bir hedef yoktur.

İçindekiler

  1. Olumlu Düşünce
  2. Kararlılık, İstek
  3. Hayal Gücü
  4. Yaptığı işten gurur duymak
  5. Güven
  6. Kendini motive etmek
  7. Kolay iletişim kurma becerisi
  8. Başarı odaklı
  9. Korkusuz olmak

1.450.-TL + % 18 KDV

İletişim Formu

Lütfen ilgili konuyu seçiniz

Lütfen seçim yapın
Lütfen Adınızı ve Soyadınızı yazınız
Lütfen telefon numaranızı yazınız
@
Lütfen E-posta adresinizi yazınız
Lütfen şehir seçimi yapın
Lütfen taleplerinizi yazınız
Formu kayıt etmek için yukarıdaki kutuyu onaylamanız gerekir