30 Dakika YES - Cin Fikir Fabrikası

30 Dakika YES - Cin Fikir Fabrikası

30 Dakika YES - Cin Fikir Fabrikası

Cin Fikir Fabrikası
30 Dakika Yetkinlik Eğitim Serisi

30 Dakika Yetkinlik Eğitimi Yaklaşımı
Kurumsal gelişim çalışanların bilgi ve kabiliyetlerinin geliştirilmesi ile mümkündür. Eğitim çalışmalarının yılda bir günlük süre ile kısıtlanmaması gerektiğine inanıyoruz. Eğitimler günlük çalışma düzeninin bir parçası olursa kalıcı değişimler mümkün olur. Bunun için her gün yemek saati, çay saati gibi bir de eğitim saati olmalıdır. Eğitim iş süreçlerinin bir parçası olursa başarı sağlanır.
 
30 Dakika yetkinlik eğitim serisi, kurum içerisinde her gün 30 dakikalık bir eğitimi kolayca uygulamanız için hazırlanmıştır. Bu kaynaklar yardımı ile sizde çok düşük maliyetlerle eğitim aktiviteleri gerçekleştirebilirsiniz. Her gün 30 dakika süre ile yapacağınız bu uygulama tekniği ile aktarılan bilgilerin kolayca kalıcı hale gelmesini ve çalışanların ilgili konuda gelişimini sağlayabilirsiniz.

Cin Fikir Fabrikası Yetkinlik Eğitimi
Çalışanların sadece kendi görev alanlarında belirlenen işleri yapması yeterli değildir. Onların aklının tümünü kullanmak gerekir. Kurum içerisinde öneri sistemi kurmak bir çok şirketin öncelik listesinde yer almaktadır. Bu alana yönelik olarak hazırlanan yetkinlik eğitimi ile çalışanlarınızın bu yaklaşımı benimsemelerini kolaylaştırabilir ve geliştirebilirsiniz.

Hazırlayan
Şemsettin Akçay
 

  • Öneri / Fikir Nedir?
  • Konu / Alan Seçimi
  • Nasıl Ortaya Çıkar?
  • Mevcut Önerileri Geliştirmek
  • Değerlendirme ve Ödüllendirme Adımları

700.-TL + % 18 KDV

İletişim Formu

Lütfen ilgili konuyu seçiniz

Lütfen seçim yapın
Lütfen Adınızı ve Soyadınızı yazınız
Lütfen telefon numaranızı yazınız
@
Lütfen E-posta adresinizi yazınız
Lütfen şehir seçimi yapın
Lütfen taleplerinizi yazınız
Formu kayıt etmek için yukarıdaki kutuyu onaylamanız gerekir