30 Dakika YES - Etkin İletişim

30 Dakika YES - Etkin İletişim

30 Dakika YES - Etkin İletişim

Etkin İletişim
30 Dakika Yetkinlik Eğitim Serisi

30 Dakika Yetkinlik Eğitimi Yaklaşımı

Kurumsal gelişim çalışanların bilgi ve kabiliyetlerinin geliştirilmesi ile mümkündür. Eğitim çalışmalarının yılda bir günlük süre ile kısıtlanmaması gerektiğine inanıyoruz. Eğitimler günlük çalışma düzeninin bir parçası olursa kalıcı değişimler mümkün olur. Bunun için her gün yemek saati, çay saati gibi bir de eğitim saati olmalıdır. Eğitim iş süreçlerinin bir parçası olursa başarı sağlanır.

30 Dakika yetkinlik eğitim serisi, kurum içerisinde her gün 30 dakikalık bir eğitimi kolayca uygulamanız için hazırlanmıştır. Bu kaynaklar yardımı ile sizde çok düşük maliyetlerle eğitim aktiviteleri gerçekleştirebilirsiniz. Her gün 30 dakika süre ile yapacağınız bu uygulama tekniği ile aktarılan bilgilerin kolayca kalıcı hale gelmesini ve çalışanların ilgili konuda gelişimini sağlayabilirsiniz.

Etkin İletişim Yetkinlik Eğitimi

Günlük çalışma süresinin neredeyse büyük bir bölümünü dinleyerek geçiriyoruz. Yaşanan sorunların kaynağına baktığınızda, en önemli neden olarak iletişim ortaya çıkmaktadır. Bir konuyu, fikri, öneriyi, sorunu ilk seferde doğru anlatabilmeniz için iletişim yetkinliklerinizi geliştirmiş olmanız gerekir. Anlayabilmek ve anlatabilmek iletişimin temelidir. Bu alana yönelik olarak hazırlanan yetkinlik eğitimi ile çalışanlarınızın iletişim yetkinliklerini geliştirebilirsiniz.

Hazırlayan

Şemsettin Akçay

  • İletişim
  • Anlatabilmek
  • Dinleme Engelleri
  • Oyun ve Aktiviteler

700.-TL + % 18 KDV

İletişim Formu

Lütfen ilgili konuyu seçiniz

Lütfen seçim yapın
Lütfen Adınızı ve Soyadınızı yazınız
Lütfen telefon numaranızı yazınız
@
Lütfen E-posta adresinizi yazınız
Lütfen şehir seçimi yapın
Lütfen taleplerinizi yazınız
Formu kayıt etmek için yukarıdaki kutuyu onaylamanız gerekir