30 Dakika YES - İşinizden Gurur Duymak

30 Dakika YES - İşinizden Gurur Duymak

30 Dakika YES - İşinizden Gurur Duymak

İşinizden Gurur Duymak
30 Dakika Yetkinlik Eğitim Serisi

30 Dakika Yetkinlik Eğitimi Yaklaşımı

Kurumsal gelişim çalışanların bilgi ve kabiliyetlerinin geliştirilmesi ile mümkündür. Eğitim çalışmalarının yılda bir günlük süre ile kısıtlanmaması gerektiğine inanıyoruz. Eğitimler günlük çalışma düzeninin bir parçası olursa kalıcı değişimler mümkün olur. Bunun için her gün yemek saati, çay saati gibi bir de eğitim saati olmalıdır. Eğitim iş süreçlerinin bir parçası olursa başarı sağlanır.

30 Dakika yetkinlik eğitim serisi, kurum içerisinde her gün 30 dakikalık bir eğitimi kolayca uygulamanız için hazırlanmıştır. Bu kaynaklar yardımı ile sizde çok düşük maliyetlerle eğitim aktiviteleri gerçekleştirebilirsiniz. Her gün 30 dakika süre ile yapacağınız bu uygulama tekniği ile aktarılan bilgilerin kolayca kalıcı hale gelmesini ve çalışanların ilgili konuda gelişimini sağlayabilirsiniz.

Yaptığınız İşle Gurur Duymak Yetkinlik Eğitimi

Personelinizin çalıştığı işi ve şirketi sahiplenmesini nasıl sağlayabiliriz? Bir çok yönetici ve şirket sahibi bunu sağlamak için çalışır. Çalışanlar yaptıkları işle gurur duymuyorsa, bunu nasıl gerçekleştirebiliriz ki? Bu alana yönelik olarak hazırlanan yetkinlik eğitimi ile çalışanlarınızın farkındalıklarını ve  motivasyon yetkinliklerini kolayca geliştirebilirsiniz.

Hazırlayan

Şemsettin Akçay

  • Sorun tespiti ve çözümü
  • Yaptığım işle gurur duymak
  • Bireysel Motivasyon
  • Oyun ve Aktiviteler

700.-TL + % 18 KDV

İletişim Formu

Lütfen ilgili konuyu seçiniz

Lütfen seçim yapın
Lütfen Adınızı ve Soyadınızı yazınız
Lütfen telefon numaranızı yazınız
@
Lütfen E-posta adresinizi yazınız
Lütfen şehir seçimi yapın
Lütfen taleplerinizi yazınız
Formu kayıt etmek için yukarıdaki kutuyu onaylamanız gerekir