30 Dakika YES - Planlı Çalışma Teknikleri

30 Dakika YES - Planlı Çalışma Teknikleri

30 Dakika YES - Planlı Çalışma Teknikleri

Planlı Çalışma Teknikleri
30 Dakika Yetkinlik Eğitim Serisi

30 Dakika Yetkinlik Eğitimi Yaklaşımı

Kurumsal gelişim çalışanların bilgi ve kabiliyetlerinin geliştirilmesi ile mümkündür. Eğitim çalışmalarının yılda bir günlük süre ile kısıtlanmaması gerektiğine inanıyoruz. Eğitimler günlük çalışma düzeninin bir parçası olursa kalıcı değişimler mümkün olur. Bunun için her gün yemek saati, çay saati gibi bir de eğitim saati olmalıdır. Eğitim iş süreçlerinin bir parçası olursa başarı sağlanır.

30 Dakika yetkinlik eğitim serisi, kurum içerisinde her gün 30 dakikalık bir eğitimi kolayca uygulamanız için hazırlanmıştır. Bu kaynaklar yardımı ile sizde çok düşük maliyetlerle eğitim aktiviteleri gerçekleştirebilirsiniz. Her gün 30 dakika süre ile yapacağınız bu uygulama tekniği ile aktarılan bilgilerin kolayca kalıcı hale gelmesini ve çalışanların ilgili konuda gelişimini sağlayabilirsiniz.

Planlı Çalışma Teknikleri Yetkinlik Eğitimi

Planlı ve yazılı çalışma kültürü herkesin geliştirebileceği bir kabiliyet serisidir. Çalışanlarınızın bu kabiliyetlerini geliştirmeye odaklanırsanız, bireysel ve kurumsal başarıların arttığını göreceksiniz. Yazılı çalışma kültürü aynı zamanda kurumsal hafızanızın güçlenmesi ve kalıcı hale dönüşmesini sağlar. Bu sayede geçmişte yaşanan hatalardan ders çıkarabilir ve personel değişimlerinden daha az etkilenirsiniz. Bu alana yönelik olarak hazırlanan yetkinlik eğitimi ile çalışanlarınızın planlı çalışma yetkinliklerini kolayca geliştirebilirsiniz.

Hazırlayan

Şemsettin Akçay

  • Planlı çalışma kültürü
  • İlk adımlar
  • % 100 başarı
  • Zaman yaratma ipuçları
  • 3 Saat Kuralı
  • Oyun ve Aktiviteler

700.-TL + % 18 KDV

İletişim Formu

Lütfen ilgili konuyu seçiniz

Lütfen seçim yapın
Lütfen Adınızı ve Soyadınızı yazınız
Lütfen telefon numaranızı yazınız
@
Lütfen E-posta adresinizi yazınız
Lütfen şehir seçimi yapın
Lütfen taleplerinizi yazınız
Formu kayıt etmek için yukarıdaki kutuyu onaylamanız gerekir