30 Dakika YES - Pozitif Tutum

30 Dakika YES - Pozitif Tutum

30 Dakika YES - Pozitif Tutum

Pozitif Tutum
30 Dakika Yetkinlik Eğitim Serisi

30 Dakika Yetkinlik Eğitimi Yaklaşımı

Kurumsal gelişim çalışanların bilgi ve kabiliyetlerinin geliştirilmesi ile mümkündür. Eğitim çalışmalarının yılda bir günlük süre ile kısıtlanmaması gerektiğine inanıyoruz. Eğitimler günlük çalışma düzeninin bir parçası olursa kalıcı değişimler mümkün olur. Bunun için her gün yemek saati, çay saati gibi bir de eğitim saati olmalıdır. Eğitim iş süreçlerinin bir parçası olursa başarı sağlanır.

30 Dakika yetkinlik eğitim serisi, kurum içerisinde her gün 30 dakikalık bir eğitimi kolayca uygulamanız için hazırlanmıştır. Bu kaynaklar yardımı ile sizde çok düşük maliyetlerle eğitim aktiviteleri gerçekleştirebilirsiniz. Her gün 30 dakika süre ile yapacağınız bu uygulama tekniği ile aktarılan bilgilerin kolayca kalıcı hale gelmesini ve çalışanların ilgili konuda gelişimini sağlayabilirsiniz.

Pozitif Tutum Yetkinlik Eğitimi

Sürekli hatalara ve yapılan işlerdeki eksiklere odaklanan birisi ile çalışmak ister misiniz? Yapılan her işte hata aramak düşünce sistemimizin bir sonucudur. Düşünce sisteminizi değiştirirseniz, işe yaklaşımınızda değişir. Şirket içerisindeki çalışma ortamındaki pozitif yaklaşımların artması doğal olarak verimliliğinde artmasına yol açar. Hatalar bir öğrenim ve gelişim süreci olarak görülür. Bu alana yönelik olarak hazırlanan yetkinlik eğitimi ile çalışanlarınızın pozitif tutum yetkinliklerini kolayca geliştirebilirsiniz.

Hazırlayan

Şemsettin Akçay

  • Düşünmek
  • Düşüncelerin davranışlara etkisi
  • İçe dönük konuşmaları dinlemek
  • Olumlu Anahtarlar
  • Oyun ve Aktiviteler

700.-TL + % 18 KDV

İletişim Formu

Lütfen ilgili konuyu seçiniz

Lütfen seçim yapın
Lütfen Adınızı ve Soyadınızı yazınız
Lütfen telefon numaranızı yazınız
@
Lütfen E-posta adresinizi yazınız
Lütfen şehir seçimi yapın
Lütfen taleplerinizi yazınız
Formu kayıt etmek için yukarıdaki kutuyu onaylamanız gerekir