30 Dakika YES - Problem Çözme Becerisi

30 Dakika YES - Problem Çözme Becerisi

30 Dakika YES - Problem Çözme Becerisi

Problem Çözme Becerisi
30 Dakika Yetkinlik Eğitim Serisi

30 Dakika Yetkinlik Eğitimi Yaklaşımı

Kurumsal gelişim çalışanların bilgi ve kabiliyetlerinin geliştirilmesi ile mümkündür. Eğitim çalışmalarının yılda bir günlük süre ile kısıtlanmaması gerektiğine inanıyoruz. Eğitimler günlük çalışma düzeninin bir parçası olursa kalıcı değişimler mümkün olur. Bunun için her gün yemek saati, çay saati gibi bir de eğitim saati olmalıdır. Eğitim iş süreçlerinin bir parçası olursa başarı sağlanır.

30 Dakika yetkinlik eğitim serisi, kurum içerisinde her gün 30 dakikalık bir eğitimi kolayca uygulamanız için hazırlanmıştır. Bu kaynaklar yardımı ile sizde çok düşük maliyetlerle eğitim aktiviteleri gerçekleştirebilirsiniz. Her gün 30 dakika süre ile yapacağınız bu uygulama tekniği ile aktarılan bilgilerin kolayca kalıcı hale gelmesini ve çalışanların ilgili konuda gelişimini sağlayabilirsiniz.

Problem Çözme Yetkinlik Eğitimi

Bir iş yapıyorsanız, bir problem veya sorunla her zaman karşılaşabilirsiniz. Önemli olan sorunun olup olmadığı değildir. Önemli olan aynı sorunlara aynı çözümleri üretip üretmediğinizdir. Genelde problem olarak konuşulan şeyler, bir şeyin sonuçlarıdır. Sorunun kaynağını düzeltmiyorsanız, problemleri çözmekle zaman kaybedersiniz. Yetkinlik eğitimi bu kabiliyetleri geliştirmek üzere tasarlanmıştır. Bu alana yönelik olarak hazırlanan yetkinlik eğitimi ile çalışanlarınızın problem çözme yetkinliklerini kolayca geliştirebilirsiniz.

Hazırlayan

Şemsettin Akçay

  • Sorun ve Sorun Ağacı
  • 6 Basamak
  • 3Mu ve 5N1K Kullanımı
  • Oyun ve Aktiviteler

700.-TL + % 18 KDV

İletişim Formu

Lütfen ilgili konuyu seçiniz

Lütfen seçim yapın
Lütfen Adınızı ve Soyadınızı yazınız
Lütfen telefon numaranızı yazınız
@
Lütfen E-posta adresinizi yazınız
Lütfen şehir seçimi yapın
Lütfen taleplerinizi yazınız
Formu kayıt etmek için yukarıdaki kutuyu onaylamanız gerekir