30 Dakika YES - Size Özel Hazırlanacaktır

30 Dakika YES - Size Özel Hazırlanacaktır

30 Dakika YES - Size Özel Hazırlanacaktır

Kurumsal İhtiyaçlarınıza Özel
30 Dakika Yetkinlik Eğitimi

30 Dakika Yetkinlik Eğitimi Yaklaşımı

Kurumsal gelişim çalışanların bilgi ve kabiliyetlerinin geliştirilmesi ile mümkündür. Eğitim çalışmalarının yılda bir günlük süre ile kısıtlanmaması gerektiğine inanıyoruz. Eğitimler günlük çalışma düzeninin bir parçası olursa kalıcı değişimler mümkün olur. Bunun için her gün yemek saati, çay saati gibi bir de eğitim saati olmalıdır. Eğitim iş süreçlerinin bir parçası olursa başarı sağlanır.

30 Dakika yetkinlik eğitim serisi, kurum içerisinde her gün 30 dakikalık bir eğitimi kolayca uygulamanız için hazırlanmıştır. Bu kaynaklar yardımı ile sizde çok düşük maliyetlerle eğitim aktiviteleri gerçekleştirebilirsiniz. Her gün 30 dakika süre ile yapacağınız bu uygulama tekniği ile aktarılan bilgilerin kolayca kalıcı hale gelmesini ve çalışanların ilgili konuda gelişimini sağlayabilirsiniz.

Sizin Belirleyeceğiniz Bir Alanda Yetkinlik Eğitimi

Kurum içi eğitimlerde en sık yaşanan problem eğitim tasarımıdır. Genelde eğitimi verecek kişilerin birden fazla görevi vardır. Bu nedenle eğitim hazırlıklarına yeterli zaman ve kaynak ayrılamaz. Kes, kopyala, yapıştır tarzı hazırlanan bu eğitimler verimsizliğe yol açar.

Bir eğitimci olarak sizin ihtiyaçlarınıza özel bir yetkinlik eğitimi hazırlanmasını ister misiniz? O zaman bu hizmeti satın alabilirsiniz. Bu yayın hizmetini satın aldıktan sonra hazırlanmasını istediğiniz eğitim konusu ile ilgili sizinle iletişime geçilir. İhtiyaç analiz aşamasından sonra, taslak eğitim içeriği sizinle paylaşılır. Onayınız sonrası aşağıda yer alan kapsam çerçevesinde gerekli dokümanlar hazırlanır ve size ulaştırılır. Özel eğitim içeriklerinin hazırlanması 14 iş günü içerisinde tamamlanmaktadır. Hazırlanan dokümanlar basılı ve USB içerisinde dijital kopya olarak gönderilir.


Hazırlayan

Şemsettin Akçay

  • Eğitim konusunu siz belirlersiniz
  • İhtiyaç Analizi
  • İçerik tasarımı
  • Oyun ve Aktiviteler

1.200.-TL + % 18 KDV

İletişim Formu

Lütfen ilgili konuyu seçiniz

Lütfen seçim yapın
Lütfen Adınızı ve Soyadınızı yazınız
Lütfen telefon numaranızı yazınız
@
Lütfen E-posta adresinizi yazınız
Lütfen şehir seçimi yapın
Lütfen taleplerinizi yazınız
Formu kayıt etmek için yukarıdaki kutuyu onaylamanız gerekir