30 Dakika YES - Takım Başarısı

30 Dakika YES - Takım Başarısı

30 Dakika YES - Takım Başarısı

Takım Başarısı
30 Dakika Yetkinlik Eğitim Serisi

30 Dakika Yetkinlik Eğitimi Yaklaşımı

Kurumsal gelişim çalışanların bilgi ve kabiliyetlerinin geliştirilmesi ile mümkündür. Eğitim çalışmalarının yılda bir günlük süre ile kısıtlanmaması gerektiğine inanıyoruz. Eğitimler günlük çalışma düzeninin bir parçası olursa kalıcı değişimler mümkün olur. Bunun için her gün yemek saati, çay saati gibi bir de eğitim saati olmalıdır. Eğitim iş süreçlerinin bir parçası olursa başarı sağlanır.

30 Dakika yetkinlik eğitim serisi, kurum içerisinde her gün 30 dakikalık bir eğitimi kolayca uygulamanız için hazırlanmıştır. Bu kaynaklar yardımı ile sizde çok düşük maliyetlerle eğitim aktiviteleri gerçekleştirebilirsiniz. Her gün 30 dakika süre ile yapacağınız bu uygulama tekniği ile aktarılan bilgilerin kolayca kalıcı hale gelmesini ve çalışanların ilgili konuda gelişimini sağlayabilirsiniz.

Takım Başarısı Yetkinlik Eğitimi

Hiç bir çalışanın tek başına başarılı olması, şirketinizin hedeflerine ulaşmasını sağlayamaz. Yapılan her iş bir başkasına bağlıdır. Takım çalışmasını bir kültür haline getirebilen şirketlerde gerçekleştirilen ancak başarılar kalıcı olabilir. Yönetici olarak hangi tür başarıları ödüllendiriyorsanız o alanı geliştirirsiniz. Bu alana yönelik olarak hazırlanan yetkinlik eğitimi ile çalışanlarınızın takım yetkinliklerini kolayca geliştirebilirsiniz.

Hazırlayan

Şemsettin Akçay

  • Takım / Ekip nedir?
  • Başarı çemberleri
  • Neden önemli?
  • Neye ihtiyaç var?
  • Yaşam Döngüsü
  • Oyun ve Aktiviteler

700.-TL + % 18 KDV

İletişim Formu

Lütfen ilgili konuyu seçiniz

Lütfen seçim yapın
Lütfen Adınızı ve Soyadınızı yazınız
Lütfen telefon numaranızı yazınız
@
Lütfen E-posta adresinizi yazınız
Lütfen şehir seçimi yapın
Lütfen taleplerinizi yazınız
Formu kayıt etmek için yukarıdaki kutuyu onaylamanız gerekir