30 Dakika YES - Toplantılar için Asansör Sohbeti

30 Dakika YES - Toplantılar için Asansör Sohbeti

30 Dakika YES - Toplantılar için Asansör Sohbeti

Toplantılar için Asansör Sohbeti
30 Dakika Yetkinlik Eğitim Serisi

30 Dakika Yetkinlik Eğitimi Yaklaşımı

Kurumsal gelişim çalışanların bilgi ve kabiliyetlerinin geliştirilmesi ile mümkündür. Eğitim çalışmalarının yılda bir günlük süre ile kısıtlanmaması gerektiğine inanıyoruz. Eğitimler günlük çalışma düzeninin bir parçası olursa kalıcı değişimler mümkün olur. Bunun için her gün yemek saati, çay saati gibi bir de eğitim saati olmalıdır. Eğitim iş süreçlerinin bir parçası olursa başarı sağlanır.

30 Dakika yetkinlik eğitim serisi, kurum içerisinde her gün 30 dakikalık bir eğitimi kolayca uygulamanız için hazırlanmıştır. Bu kaynaklar yardımı ile sizde çok düşük maliyetlerle eğitim aktiviteleri gerçekleştirebilirsiniz. Her gün 30 dakika süre ile yapacağınız bu uygulama tekniği ile aktarılan bilgilerin kolayca kalıcı hale gelmesini ve çalışanların ilgili konuda gelişimini sağlayabilirsiniz.

Asansör Sohbeti Yetkinlik Eğitimi

Türkçedeki kelimeler ortalama 7-8 harften oluşmaktadır. Twitter uygulaması ile 140 karakter sınırlaması hayatımıza girdi. Yani anlatmak istediğimiz şeyi 18-20 kelime ile anlatmak durumunda kaldık. İletişim araçlarının her geçen gün çeşitlendiği bu dönemde az ve öz konuşarak söylemek istediklerimizi ifade etmek önem kazandı. Özellikte iş yaşamımızın büyük bölümünün toplantılarda geçtiğini düşünürsek bu konunun önemi daha kolay anlaşılır. Asansör sohbeti sadece bir ürün, hizmet veya kendimizi tanıtmak için kullanılan bir yaklaşım değildir. Bu alana yönelik olarak hazırlanan yetkinlik eğitimi ile çalışanlarınızın iletişim yetkinliklerini kolayca geliştirebilirsiniz.

Hazırlayan

Şemsettin Akçay

  • Asansör Sohbeti Nedir?
  • Fayda / Değer Konuşmak
  • Sonuç Cümlesi
  • Merak ve Hikaye
  • Kontrol Listesi

700.-TL + % 18 KDV

İletişim Formu

Lütfen ilgili konuyu seçiniz

Lütfen seçim yapın
Lütfen Adınızı ve Soyadınızı yazınız
Lütfen telefon numaranızı yazınız
@
Lütfen E-posta adresinizi yazınız
Lütfen şehir seçimi yapın
Lütfen taleplerinizi yazınız
Formu kayıt etmek için yukarıdaki kutuyu onaylamanız gerekir