Başarılı Takım Kurma Teknikleri

%100 Memnuniyet Garantisi

Takım olmak, ya da olmamak işte bütün mesele bu.Başarılı Takım Kurma Teknikleri Yönetici Özeti

Her takım aslında bir insandır. Takım doğar, büyür, gelişir, bir amacı vardır ve o amacı gerçekleştirmek uğruna çabalar durur. Başındaki ebeveyn ne kadar yetkin ise takım da o derecede başarılı olur.

Takımlar başındaki yönlendiricileri ile yaşarlar. Eğer başında bir yönetici varsa statükocu olmaya, lider var ise yönlendirilmeye, koç var ise kendi başarılarını yaratmaya odaklanır.

İş hayatında kurumun ölçeği ne olursa olsun aslında bir çalışan isteyerek ya da istemeden bir çok takımın doğal üyesidir. Şirketlerin başarıları için önemli olan iyi takım oyuncuları olduğu kadar bu takımların yönlendirilmesidir. Şüphesiz ki her takımın da kendine has özellikleri olmalıdır. Peki bir takım oyuncusunun farklı takımlarda, farklı özelliklerinden nasıl yararlanılır? İşte bu eğitimde bu ve benzer soruların cevaplarını bulacaksınız.

Bir takım kurmak ilk bakışta çok kolay görünse de işin içindekiler bilir ki takımın ortak hedefler etrafında toplanması, takım oyuncularının yakın performans sergilemesi, farklı insanların etkin bir iletişim ve etkileşimle anlaşarak iş yapabilme yetenekleri, kısacası “takımdaşlık” süregelen iş yükü esnasında hiçte kolay oluşturulacak bir olgu değildir.

Başarılı bir yönetim kendi kendini yönetebilen, yönlendirebilen takımlar kurarak kendi başarılarını arttıracağı gibi şirketin de en önemli rekabet avantajı olan insan kaynağını etkin kullanmış olur.

Bu eğitimde takımın oluşturulması, yönlendirilmesi, motivasyonunun sürekliliğinin sağlanması, etkin takım modelleri, takımın bir üyesi olmak ve bir takımın nasıl yönetileceği kavramları işlenecektir.


Başarılı Takım Kurma Teknikleri Seminer İçeriği

 • Takım nedir?

 • İş Haritaları ve takımlarda iletişim

 • Kişilerin İş Üslupları ve takım çalışmasına etkisi

 • Takım, Liderlik, Koçluk kavramları

 • Organizasyonlarda takımın yeri

 • Takımlarda liderlik türleri ve uygulama biçimleri

 • Takım türleri

 • Takım yönetimi

 • Takımda motivasyonu sürekli kılmak

 • Takımların yaşam döngüsünü yönetmek

 • Takımlarda risk yönetimi

 • Takımlarda toplantı yönetimi

 • Takımlarda çatışma yönetimi

 • Biz bilincini yaratmak ve korumak

 • Takım üyelerinin rolleri

 • Etkin takım yaratmanın pratik yöntemleri

 • Kazanç borsası

Bu Seminere Neden Katılmalısınız?

Takım liderlerinin başa çıkması gereken sorunları, Sinerji yaratma, Bireysel rekabeti ortadan kaldırma, Yönetimde etkin takım çalışmasının önemini ve nasıl gerçekleşebileceğini, Takım kurmada hangi tekniklerin uygulanabileceğini uygulamalı aktivitelerle ve atölye çalışmaları ile öğreneceksiniz.

Başarılı Takım Kurma Teknikleri Ödeme seçeneklerim neler ?

Ödemelerinizi banka havalesi veya kredi kartı ile yapabilirsiniz. Kesin kayıt için eğitim ücretinin, eğitim tarihinden en az üç gün önce yatırılması gerekir.

Kredi kartınız ile şimdi kayıt olmak için lütfen aşağıdaki seçeneklerden birini seçiniz.

1 Kişi 420.-TL+KDV

2 Kişi 756.-TL+KDV

3 Kişi 1071.-TL+KDV

Banka Havalesi ile Kayıt Yaptırmak için lütfen burayı tıklayınız.

 

Ön Kayıt Yaptırmak için lütfen burayı tıklayınız.

 

İptal ve Değişiklik

Herhangi bir nedenle katılamama durumunda, önceden bilgi verilmesi koşuluyla ödenen ücret, bir başka seminerde kullanılmak üzere açık hale dönüştürülebilir. Aksi durumda seminer bedeli fatura edilir. Seminer gününden önce bildirilen katılımcı değişikliği kabul edilmektedir. Aktifeğitim'in seminer yerini değiştirme, erteleme ve iptal etme hakkı saklıdır.

%100 Memnuniyet Garantisi nedir?

Eğitimcinizin aktardığı bilgileri tümüyle uygular, üzerinize düşen görevleri yerine getirir ve buna rağmen bir ilerleme elde edemediğinizi belirtirseniz ödediğiniz ücreti tümüyle iade ediyoruz. %100 memnuniyet garantisi bizim size taahhüdümüz.

Başarılı Takım Kurma Teknikleri Kayıt Süresi

Katılımcı sayısı en fazla 24 kişi ile sınırlıdır. Katılımcılar başvuru sırasına göre programa kabul edilmektedir. Kayıt işleminiz için size gönderilen onay e-postalarını lütfen takip ediniz. E-posta gelmemiş ise lütfen aşağıdaki iletişim bilgilerinden bize ulaşınız.

Kurum içi eğitim almak isterseniz aşağıdaki teklif isteme formunu doldurunuz

 Kurum içi Eğitim Talep Formu

Adınız
Soyadınız
E-Mektup Adresiniz
Telefonunuz
Kurum Adı
Şehir

Size,
Nasıl yardımcı olabiliriz ?

 

 

* Tüm alanların doldurulması zorunludur.Kim Katılmalı

Şirket sahipleri, Yönetici kademesine yeni seçilenler, yönetici adayları, orta kademe yöneticiler, satış ekibi yöneticileri,ekip/takım liderleri, insan kaynakları uzmanları, proje yöneticileri

Eğitim Tarihi
Şubat 2015

1 Tam Gün / 6 Saat

Nerede
Ankara


Ağırlama
Seminer süresince çay-kahve ikramı ve öğle yemeğiSertifika
Aktifeğitim Akademisi Yetkinlik Belgesi ve Eğitim Notları

Konuşmacı
Şemsettin Akçay ve Aktifegitim İş Koçları


Ücret

1 Kişi 420.-TL+KDV

2 Kişi 756.-TL+KDV

3 Kişi 1071.-TL+KDV

Her insanın gelişmeye açık bir yönü mutlaka vardır © 1999 - 2014