Yönetim Becerileri Geliştirme Eğitim Semineri

 

Aktifeğitim Akademisi
Yönetim Becerileri Geliştirme Eğitim Semineri

 

Yönetim Becerileri Geliştirme


Sorun / Fırsat

Günümüz şartlarında işletmeler arasında farkı belirleyen ana faktör insandır. Gerek çalışan, gerekse yöneten olarak işletmelerdeki insanların işlerini, kendi performans sınırlarını sürekli geliştirerek yapmaları gerekir.

İşletmelerde, kurumsal hedefler için mevcut insan kaynağını tüm yönleri ile yöneterek ve yönlendirerek geliştiren ve kişisel yetkinliğini, becerilerini her geçen gün arttıran yöneticiler başarılı olabilir.

Yöneticiler görevlerini etkin ve verimli bir şekilde yapabilmek için bir takım nitelik ve özelliklere de sahip olmalıdırlar. Olgun davranabilen, kendine güvenen ve başkalarına güven verebilen, samimi ilişki kurabilen ve empati yapabilen, ileriyi görebilen yöneticiler çalıştıkları işletmelerin başarısında önemli bir rol üstlenmektedirler.

Yöneticilerinin, yönetim ve liderlik becerilerinin geliştirilmesi yolu ile çalışanların motivasyonu ve iş verimi üzerinde olumlu gelişmeler elde etmek için, tüm yönetim faaliyetlerinde profesyonel bir anlayışın yerleştirilmesi önemlidir.

Yönetim Becerileri Geliştirme için ne tür Kabiliyetlere, Neye ihtiyaç var ?

Bu sorunların çözümü için mevcut yöneticilerin ve yönetici adaylarının teknik ve sosyal kabiliyetlerinin geliştirilmesi gerekir.

Hedeflenen kabiliyetler;

 • Liderlik, Yöneticilik,Koçluk yaklaşımları ve uygulamaları
 • Stratejik iş planı ve çalışma teknikleri
 • Ekip oluşturma, yönetme kabiliyeti
 • Ekip üyelerinin verimli çalışması ve performans gelişimi
 • Planlama, Problem çözme ve yetki devri
 • Bireysel Motivasyon teknikleri ve uygulamaları
 • Algı yönetimi ve iletişim kabiliyetleri
 • Müşteri ilişkileri ve Profesyonel imaj
 • Zaman kullanımı ve çözüm odaklı toplantı yönetimi

Çözüm

Kurum içinde huzurlu, mutlu, doyumlu bir çalışma ortamı yaratmak ve bunların doğal bir sonucu olarak müşterilerine daha üstün hizmet verebilmenizi sağlamak, kurumsal başarınız için gerekli ihtiyaçlarınızdan birisidir.

Mevcut yöneticileriniz ve yönetici adaylarınızın etkinliği ve verimliliğini artırmak amacıyla iletişim becerileri, planlama, organizasyon, liderlik, kontrol, yetki devri, çatışma yönetimi konularında bilgi ve becerilerini bu seminer ile geliştirebilirsiniz. Yönetim Becerileri Geliştirme Semineri teori ve pratiği dengeli bir biçimde birleştirirken sizlere davranışsal bilgileri de aktarır.

Yönetim Becerileri Geliştirme Eğitim Semineri Ne kazandırır?

Bu seminer sonunda katılımcılar liderlik, yöneticilik ve koçluk arasındaki yaklaşım farklarını bilir ve uygular hale gelirler. Yönetim seviyesinde çalışanlar için en önemli kabiliyetlerden birisi olan stratejik iş planını 1-2 saat içerisinde kolayca oluşturabilir ve uygulayabilirler. Birlikte çalıştıkları kişilerin çalışma performansını arttırmayı öğrenirler. Öğrendikleri zaman kullanımı, toplantı yönetimi ve planlama teknikleri ile kişisel başarılarını kısa sürede geliştirebilirler. Müşteri ilişkileri ve profesyonel imaj yönetimi ile kurumsal temsil kabiliyetlerini bir üst basamağa çıkarabilirler. Motivasyon teknikleri ile hem kendilerini hem de ekip arkadaşlarının problemler karşısındaki stres düzeyini azaltabilirler.

Yönetim Becerileri Geliştirme Eğitim Semineri Kimlere yönelik?

Üst ve orta kademe yöneticiler, Yönetici kademesine yeni seçilenler, yönetim teknikleri konusunda derinlemesine bilgi edinmek isteyenler, yönetici adayları, ekip/takım liderleri, insan kaynakları uzmanları

Yönetim Becerileri Geliştirme Eğitim seminerinde kullanılan yöntemler

 • Aktifeğitim Teknikleri
 • Atölye Çalışmaları
 • Örnek Vakalar
 • Ortak Akıl Çalışmaları
 • Eğitim Aktiviteleri ve Benzetimler
 • Kabiliyet Testleri
 • Yepkim Yetkinlik Değerlendirme Testi

Yönetim Becerileri Geliştirme Ödeme seçeneklerim neler ?

Ödemelerinizi banka havalesi veya kredi kartı ile yapabilirsiniz. Kesin kayıt için eğitim ücretinin, eğitim tarihinden en az beş gün önce yatırılması gerekir.

Şimdi kayıt olmak için lütfen aşağıdaki seçeneklerden birini seçiniz.

1 Kişi katılım bedeli 560.-TL+KDV

Kredi Kartınızla online kayıt yaptırmak için lütfen burayı tıklayınız.

Banka Havalesi ile Kayıt Yaptırmak için lütfen burayı tıklayınız.

Ön Rezervasyon Yaptırmak için lütfen burayı tıklayınız.

Eğitim Semineri Bilgileri

Eğitim Tarihi : Mart 2015 - 2 Tam Gün / 12 Saat
Eğitim Yeri : Yönetim Becerileri Geliştirme - Ankara
Ağırlama : Seminer süresince çay-kahve ikramı ve öğle yemeği
Sertifika : Aktifeğitim Akademisi Yönetim Becerileri Geliştirme Yetkinlik Belgesi
Konuşmacı : Şemsettin Akçay ve Aktifegitim İş Koçları

İptal ve Değişiklik

Herhangi bir nedenle katılamama durumunda, önceden bilgi verilmesi koşuluyla ödenen ücret, bir başka seminerde kullanılmak üzere açık hale dönüştürülebilir. Aksi durumda seminer bedeli fatura edilir. Seminer gününden önce bildirilen katılımcı değişikliği kabul edilmektedir. Aktifeğitim'in seminer yerini değiştirme, erteleme ve iptal etme hakkı saklıdır.

Yönetim Becerileri Geliştirme Eğitim Semineri %100 Memnuniyet Garantisi nedir?

Eğitimcinizin aktardığı bilgileri tümüyle uygular, üzerinize düşen görevleri yerine getirir ve buna rağmen bir ilerleme elde edemediğinizi belirtirseniz ödediğiniz ücreti tümüyle iade ediyoruz. %100 memnuniyet garantisi bizim size taahhüdümüz.

Yönetim Becerileri Geliştirme Eğitim Semineri Kayıt Süresi

Katılımcı sayısı en fazla 14 kişi ile sınırlıdır. Katılımcılar başvuru sırasına göre programa kabul edilmektedir. Kayıt işleminiz için size gönderilen onay e-postalarını lütfen takip ediniz. E-posta gelmemiş ise lütfen aşağıdaki iletişim bilgilerinden bize ulaşınız.

Yönetim Becerileri Geliştirme Eğitim Seminerini Kurum içi almak isterseniz aşağıdaki teklif isteme formunu doldurunuz

  Yönetim Becerileri Geliştirme Eğitim Semineri Kurum içi Eğitim Talep Formu

Adınız
Soyadınız
E-Mektup Adresiniz
Telefonunuz
Kurum Adı
Şehir

Yönetim Becerileri Geliştirme Semineri ile ilgili size nasıl yardımcı olabiliriz ?

 

 

* Tüm alanların doldurulması zorunludur.

Her insanın gelişmeye açık bir yönü mutlaka vardır © 1999 - 2014