İş Ortaklarımız

Temel Teknoloji

Yaptığımız çalışmalarımızda hep aynı soru soruldu. Peki bu yönetim raporlarını hangi yazılımdan alabiliriz ? Hangi yazılım bize sizin söylediğiniz karlılık oranlarını veya işletmeyi yönetebilmek için gerekli verileri üretir ?

Bizi gerçekten anlayacak ve sorunlarımıza sahip çıkacak bir firmayı nerede, nasıl bulabiliriz ?

Bunun gibi yüzlerce soru işittik. Haklılardı. Biz de bu soruları defalarca kendimize sormuştuk. Hatta başlangıçta şirketin adındaki bilişim cümlesi kendi yazılımımızı ortaya çıkartmak için konulmuştu.

Bir tesadüf sonucu, 2000 yılında Temel Teknoloji - Cengiz Pak firması ile yolumuz kesişti. Birisi bizimle aynı düşünceleri paylaşıyor, müşterilerini gerçekten dinliyor ve zamanında çözüm üretiyordu. Yazılım dünyasında pek alışık olmadığımız bir durumdu sizin anlayacağınız.

Müşterilerimize artık içimiz rahat bir şeklide evet tüm sorularınızı yanıtlayabileceğiniz ve sorunsuz çalışabileceğiniz bir firma ve yazılım var diyebiliyoruz.

Biz Temel Teknoloji ile çalışıyoruz. Özellikle üretim işletmeleri için neredeyse sonsuz çözümler üretebilen, uygulamada çıkabilecek sorunları daha ortaya çıkmadan önlemek için açık açık konuşmaktan ve yol göstermekten çekinmeyen işinin ehli iyi bir ekip.

Sizde bir yazılım arayışı içindeyseniz, karar vermeden önce bir görün, dinleyin Temel Teknoloji'ye bir göz atın deriz. Çok şey kazanacağınızı ilk bakışta sizde göreceksiniz.

MindJet

İkinci iş ortağımız biraz uzak bir yerden. Önce Almanya'da işe başlayıp bugün merkezi Amerika'da faaliyet gösteren mindjet firması. Onlarla tanışmamız 1997 yılında internetten oldu. Zihin haritası eğitimi verirken notlarımızı bilgisayarda hazırlamaya uğraşıyorduk. Bu iş için acaba birileri bir yazılım hazırlamış mı ? diye dolaşırken mindjet firması tarafından yazılan mindmap programına rastladık. Onlarda 1993 yılında Michael Louis, Bettina and Michael Jetter adında üç kişilik bir ekiple yola çıkmışlar. Bizim onlarla tanışmamız 1997 yılına rastladı.

O günden beri tüm eğitim notlarımızı, proje hazırlıklarımızı, müşteri görüşmelerimizi, dökümanlarımızı, mindmapta hazırlıyoruz. Hazırlık zamanımızı % 30, Proje sonuçlarını % 20, Uygulama başarımızı % 20, Aktarmak istediğimiz konuyu en az % 20 oranında artıran bu yazılımın ortaya çıkmasını sağlayan ve ekip çalışmasının, iş planının hayata geçirilmesine en güzel örneklerden birisi olan mindjet firmasına bir kez daha teşekkür ederiz. Bugün 2,000,000'den fazla kullanıcıya ulaşmış olmaları doğru yolda olduklarının bizce bir göstergesi.

İş haritaları ile ilgili birde düşümüz var; birgün tüm okullarımızda ders çalışma ve not alma tekniği olarak öğrencilere öğretilmesi. Öğrencilerin ders çalışma, anlama ve sınavlardaki başarı notlarını nasıl yükselteceğini sizlerde göreceksiniz.

Sorularınız mı var?

Telefon:

(0312) 284 4865|

Yukarıda yer alan telefon numarasından hafta içi 09:30 - 17:00 arasında bize ulaşabilirsiniz.